EUROGARAGERENTAL Kurumsal Araç Kiralamanın Tek Adresi Eurogaragerental

İstanbul ekonomik araç kiralama için en önemli nokta araçların marka ve modelleri olmaktadır. Buna ek olarak da ilave hizmetlerin alınması, kiralama süresi de fiyatların belirlenmesinde oldukça önemlidir.

İstanbul’un birçok noktasında hizmet veren rent a car hizmetlerinden günün her saati yararlanılabilmektedir. Saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralanabilen araç filosu içerisinden ekonomik sınıf araç kiralama seçenekleri oldukça rağbet görmektedir.

Manuel, otomatik, yarı otomatik olmak üzere araç modelleri arasından bütçeye uygun ekonomik araç kiralama hizmetinden kolaylıkla yararlanılmaktadır.

İstanbul Ekonomik Araç Kiralama Fiyatları

İstanbul ekonomik araç kiralama fiyatları araç model, marka, teslim yeri, teslim zamanı ve diğer ek hizmetler gibi hususlarda belirlenmektedir. Özellikle de araç teslim noktasının farklı bir yer olması gibi bir durum söz konusu ise fiyat farkının olup olmayacağı da önceden sorulup öğrenilmelidir.

Talep edildiği takdirde araçlar havaalanından da teslim alınabilmektedir. Böylece uçakla İstanbul’a gelindiğinde herhangi bir zorluk ile karşılaşılmadan ulaşım kolaylığı sağlanmış olacaktır. Araç teslimi, aracın alındığı nokta olabileceği gibi farklı bir yer olarak da talep edilebilmektedir.

İstanbul Ekonomik Araç Kiralama İlave Hizmetler

İstanbul ekonomik araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra ilave hizmetlerin neler olduğu da araç kiralama firmalarından öğrenilmelidir. Aynı zamanda bu ilave hizmetler için ek ücretlendirme yapılıp yapılmayacağı da öğrenilmesi gereken bir diğer konudur. Bu ilave hizmetler arasında tam kasko, limitsiz kilometre kullanımı bulunmaktadır. Bu ilave hizmetler sayesinde talep edilen mesafede araç kullanımı yapılmaktadır.

İlave hizmetler arasında şoförlü kiralama seçeneği de bulunmaktadır. Bebek koltuğu, navigasyon gibi özellikler de talep edilmesi halinde temin edilmektedir. Olumsuz bir durum söz konusu olduğunda ise yol yardımı ve gerekli olduğu halde yeni araç temini de yapılmaktadır.

İstanbul ilinde çok sayıda firmadan ekonomik araç kiralama hizmeti son derece kolay ve de hızlı bir şekilde alınabilmektedir. Hem Anadolu yakası hem de Avrupa yakası için rent a car şirketlerinden ve ekonomik sınıf araç marka ve modellerinden biri seçilerek araç kiralama hizmetlerinden yararlanılabilir.

Euro Garage e-bülten’e kayıt olarak güncel kampanyalarımızdan ve yeniliklerimizden ilk sizin haberiniz olsun! Euro Garage ile yollar daha keyifli!

Merak Ettiğiniz Sorular İçin Bize Ulaşabilir Veya Mesaj Bırakabilirsiniz. Euro Garage İletişim Bilgileri

Euro Garage e-bülten’e kayıt olarak güncel kampanyalarımızdan ve yeniliklerimizden ilk sizin haberiniz olsun! Euro Garage ile yollar daha keyifli!

Telefon Ara
whatsapp Yaz