EUROGARAGERENTAL Kurumsal Araç Kiralamanın Tek Adresi Eurogaragerental

Euro Garage | Sayın Müşterilerimiz,

2005 yılından bugüne oto kiralama ve hizmetleri sektöründe belirli oranda paya sahip olan firmamız, ekibimizin geçmişten bugüne elde etmiş olduğu tecrübelerini Euro Garage Rent a car adı altında yeni ve sıcak bir çatı altında toplayarak uygun, ekonomik, hızlı hizmet ve servis anlayışını sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sektörün büyümesini de göz önünde bulundurarak araba sayısında belirli oranda artış gerçekleştirmiş, var olan arabalarında model yılını üstlerde tutmayı, böylece siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Faaliyetimiz

- Günlük, Aylık Araç Kiralama
- Filo Araç Kiralama
- Şoförlü Araç Tahsis
- Vip Transfer

Hizmetimiz

Müşteri memnuniyetini yükseklerde tutmaktır.
 

Sizlerin, Euro Garage Rent a car ’ı defalarca seçmesinin Euro Garage Rent a car ’ı ne kadar onurlandırdığını söylemekten gurur duyarız.

2018 senesinde her sene olduğu gibi aynı hizmet ve aynı servis garantisini vermek, müşteri odaklı paketler kurup, geliştirmek, müşterilerine fark gözetmeksizin amaçlarına maksimum fayda sağlamasını amaç edinmektedir. 

Euro Garage Rent a car ’ı defalarca tercih etmekle bizi onurlandırdığınız için sizlere teşekkür etmeyi borç bilir, kaliteli hizmetlerimizde daha da iyi olacağımızı temenni ederiz.

car-img-4.webp
car-img-5.webp

Merak Ettiğiniz Sorular İçin Bize Ulaşabilir Veya Mesaj Bırakabilirsiniz. Euro Garage İletişim Bilgileri

Euro Garage e-bülten’e kayıt olarak güncel kampanyalarımızdan ve yeniliklerimizden ilk sizin haberiniz olsun! Euro Garage ile yollar daha keyifli!

Telefon Ara
whatsapp Yaz